فتوای القرنی درباره همجنس گرایی

موضوع ازدواج در اسلام محصور به دو جنس مخالف یعنی زن و مرد نیست بلکه در برخی شرایط همجنس ها را نیز در بر می گیرد.

این اظهارات در رسانه های مختلف عراقی واکنش داشته و نوشته اند که القرنی تشویق به فعل شنیع لواط می کند و مدعی است که برخی از جنگجویان (جنگجویان وابسته به گروه های تروریستی القاعده و زیر شاخه های آن) در میادین جنگ و زندانها اقدام به این فعل کرده اند.

عبدالله القرنی این اظهارات را در واکنش به حکم اخیر دادگاه عالی آمریکا مبنی بر قانونمند دانستن ازدواج همجنس گرایان در آمریکا عنوان کرد و تصریح کرده است که ازدواج همجنس گرایی دارای ریشه دینی است.

وی در توجیه اظهارات خود آورده است: شاید اگر ضرورت ایجاب کند در مواردی این گونه روابط جنسی واجب باشد همانطور که در زندانها و در میادین جنگ جنگجویان (القاعده) آن را انجام داده اند.

این مفتی وهابی ادامه داده است که برخی از سرکردگان جنگجویان در زندانها نیز مرتکب این عمل شده و برخی نیز درصحنه های جنگ انجام داده اند ولیکن جوامع ما همچنان می کوشد این گونه تمایلات را طرد کند و این چیزی است که بر آن تاکید کرده و آن را تایید می کتیم.

سایت های خبری مختلف عراق پیش بینی کرده اند که اظهارات جدید القرنی در خصوص ازدواج همجنس گرایان توفانی از محکومیت را به دنبال داشته باشد زیرا او لواط را در جایگاه رحمت و مودت اسلامی قرار داده در حالیکه اسلام از آن بیزاری می جوید.

این اولین بار نیست که برخی از علمای وابسته به فکر وهابیت چنین سخنانی مبنی بر جواز همجنس گرایی در اسلام بر زبان می رانند.

علمای وهابیت بدون در نظر گرفتن عذابی که قوم لوط به خاطر عمل شنیع لواط با آن مواجه شدند، با قرائت های غلط از برخی آیات قرآن به چنین برداشت های اشتباهی رسیده و به رغم رد این برداشت از سوی علمای اهل تسنن و شیعیای همچنان آن را تکرار می کنند.

در سال های اخیر بار ها نیرو های عراقی، برخی از جنگجویان و شیوخ تروریسم وهابیت را در مناطق مختلف دستگیر کرده و آنها در اعترافات اولیه خود به انجام لواط با زیر دستان خود اذعان کرده و برخی از آنها در مساجدی که تحت تصرف داشته مرتکب این عمل شنیع شده اند.

فتوای اخیر این وهابی، هم چنین در شبکه های اجتماعی نیز باز تاب داشته است و عمدتا از سوی کاربران اعم از شیعه و سنی محکوم شده است.

 

منبع: پیج حامیان جنبش مصاف

http://line.me/ti/p/%40/vnl1961j

/ 0 نظر / 13 بازدید